[]

İstanbul'da Beşiktaş/Şişli civarı kalacak oda arıyorum.

Merhabalar,
Gazi Üniversitesi ekonomi son sınıf öğrencisiyim. Ocak ayının sonunda başlayacak uzun dönem staj ''Expedia market associate intern (6 ay)'' programım için İstanbul'da kalacak odaya ihtiyacım var. Gayrettepe metro istasyonuna çok yakın bir konumda çalışıyor olacağım. M2 metro hattında ya da Gayrettepe metro durağına yakın lokasyonları çok uygun olur. Ocak ortası gibi taşınabilirim, o zaman kadar her türlü yardımızına açığım. Cinsiyetim erkek.
Teşekkürler.

Tel:05309001605

 
Cinsiyet, yas, yaptiginiz is gibi detaylar verebilirseniz daha iyi olur sanirim.


  • rakunzelll  (01.01.18 22:16:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.