[]

6 plus ekran degisimi

yere dusurdum ve parcalandi ekran, 6 plus
350 liraya orjinal degisim dedi guvendigim bi yer, ne kadar dogrudur? tamamim o ucrete ama ne kadar gercektir soyledigi? 
sadace dışı kırık, içindeki görüntü sağlamsa daha ucuza halledilebilir


  • efruz  (01.01.18 21:11:20) 
Yarim saat kadar once Levent'te AVM icinde bir yere sorduk 6plus icin. Sadece ekran catlak, dokunmadikte vs herhangi bir sorun yok. A kalite olursa 300, orijinal ekran olursa 500 tl dedi.

Takipteyim, baska yerlere sorunca editlerim.
  • elon  (01.01.18 21:40:50) 
gençler aman kralı , kral yerde 250 TL . böyle at hırsızlarına para kaptırmayın. öyle içi sağlamsa,dışı zart zurtsası yok.


  • arkeolojik usb  (01.01.18 23:06:05) 
dokunmatik calisiyor apple da 600lü rakamlar gordum


  • tiredpanda  (02.01.18 07:11:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.