[]

almanya telefona kontor yükleme zamanları?hattın iptal olması?(alditalk)

iyi yıllar öncelikle.

1 agustos 2017de alditalk aldım kullanmaya başladım. en son da o zaman içinde kontor geldi. 1 ay sonra döndüm tr.ye dolayısıyla daha yüklemedim.

şimdi kontor yükletsem orada arkadaşa hat iptal olmuş mudur acaba? martta br daha gidebilirim çünkü o zaman da hattım olsun istiyorum.

eskiden benim türkiyedeki kontrolü hattım 3 ay yüklemeyince kontrol olsa bile kullanamıyordun ama6 ay yüklemezsen hat iptal oluyordu falan gibi şeyler vardı.

bunda durum nasıl acaba? şimdi yükletsem hat tekrar kullanıma açılır mı? sitesinden bakamadım çünkü almanca bilmiyorum.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.