[]

İc camasirda %95 pamuk

İyi bir oran mı? %100 ile arasında dağlar var mı? Tesekkurler
 
İyi. %5 elastan eklemeyi tercih ediyor bazı markalar daha dayanıklı olsun diye.


  • i was made for you  (01.01.18 12:40:24) 
He aynen %5 i elastanmis. İyi diyosun yani, sağol


  • üğpoıuy  (01.01.18 12:48:30) 
muhtemelen lastik kismi o %5 olan


  • her giriste sifresini unutan adam  (01.01.18 16:21:03) 
iyi bir oran bence de ama genelde tam ağ kısmında ekstra bir katman oluyor bazı çamaşırların ve özel bölgeyle temas ettiği için o kısmı %100 pamuk yapıyorlar. o katman var mı yok mu dikkat ediyorum ben bir tek.


  • theseachange  (01.01.18 16:25:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.