[]

Libidosu yüksek şişman arkadaş

Merhaba. Bende 15 senelik bir arkadaş var. Şu sürekli “kız varsa ayarlasana kanka” diye gezenlerden. Gidip diyemiyorum bakmazlar sana diye. O da süper bir özgüvenle oraya buraya saldırmaya devam ediyor, olumsuz cevap alınca da acayip özgüven kırıklığı yaşayıp hareketleri tuhaflaşıyor ama yılmayıp yeni aramalara devam ediyor ve çevresindekiler bu tür aksiyonlara girince içten içe kıskandığını çok belli ediyor. Eksik kalmamak için daha bi şevkle aranıyor. Daha dün bunu engelleyen birine benim telefonumdan mesajlar atmak istiyordu. Aslında çok da iyi biri ama bu huyu onu ucube birine çevirecek diye çekiniyorum.

Sizce ne tür bi konuşma yapmalı bunla? Sizde de var mı bu tarz arkadaşlar?


 
-abi beni karıştırma


  • sta  (01.01.18 04:49:59) 
Kaç kilo hocam


  • nocturness  (01.01.18 04:53:06) 
bu kadar abaza insanla arkadaş olunmaz yarın öbür gün sevgilin olsa ona da içi gider.


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (01.01.18 04:54:51) 
bir musibet bin nasihatten iyidir derler belki egosunu iyice ezerler de haber sitelerindeki 70 kilo verdi inanılmaz dönüşüm galerilerine konuk olur. (:
sonra asıl dönüşümü karakterinde yapması gerektiğini anlar belki...

siz mümkün olduğunca karışmayın tabii.
  • Ufuk  (01.01.18 05:00:11 ~ 05:02:31) 
Sizce ne tür bi konuşma yapmalı bunla? Sizde de var mı bu tarz arkadaşlar?

Dümdüz ve açık konuş. Spor, tertip, düzen disiplin, bakımlı olmayı öner.

Bende böyle arkadaş yok. Olsa ben de böyle yapardım.
  • idexo  (01.01.18 12:40:12) 
Şişman olması dışında bir özelliği yok mu bu adamın. Eksik bilgi hep. Kilolu erkeklerden hoşlanan kadınlar da var. Ümidini kırma adamın.


  • cok iyi yol  (01.01.18 12:49:18) 
@cok iyi yol +1

İlla kilo verilince veya inceyken/hafifken sevilecek beğenilecek değer verilecek diye bir kaide yok ki. Onu niye olduğu gibi kabul etmeyelim? O belki de kilosunun sayesinde böyle güzel bir insan olmuştur, belki o kiloların ona vereceği daha birçok şey vardır. Sen ona kilosuyla değil de başkalarıyla kendisini karlılaştırma konusunda yardım et. O da kendini olduğu gibi sevsin, içten içe kıskanıyorsa daha kendini kabullenmemiş demektir. Kabullendiğinde zaten kilosunun bir kısmı kendiliğinden gidecek. Ona farkındalık ve bilgi ver, samimiyetle karşılarsa çok faydalı olacaktır.
  • yaren  (01.01.18 13:28:16) 
@çok iyi yol +1

ben de zamanında oldukça şişmandım ama partner açısından hiç sıkıntı çekmemiştim. o arkadaşınızın mutlaka çok derin bir dünyası vardır kimseye çaktırmadığı; arzuladığı kızlara bu dünyayı çaktırırsa daha olumlu sonuçlarla karşılaşacaktır.
  • redlinetheturk  (01.01.18 23:59:36) 
@çok iyi yol +1
Bence asıl sorun arkadaşın ağır abaza olmasında. "Sakin olmak ve kendini yetiştirmek" konulu konuşmalar bence daha doğru olur.

  • SiyamkedisiZorro  (02.01.18 17:19:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.