[]

Sizi en mutlu eden hediye

neydi? sevgiliniz tarafindan alınmış?
 
Kocaman bi uzaktan kumandalı araba.

31/e
  • Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir  (31.12.17 15:26:53) 
Hiç öyle bir hediye olmadı. Lan ne bedava insanmışım ya.


  • yaren  (31.12.17 15:26:55) 
Tek bir hediye değildi, birsürüydü. Şiyirler, hikayeler yazmıştı, minik bir oyuncak kedi ile aslan vermişti, çocukluğumdan kalma sporcu kartlarından bulmuştu, çiçek dürbünü hediye etmişti, çok güzeldi.

Amaan, seven insan hediye etsin de, her şey güzel oluyor. Başka sevgilim de bildiğin eşofman takımı almıştı. Öeh. O ne ya. Sevmediği buradan belli.
  • yirmisantim  (31.12.17 15:30:25) 
Çok yeni aldım ama hayatımın en iyi hediyesi oldu daha doğrusu beni çok mutlu etti, gitmek istediğim bir festivale bilet.


  • tuborg yesili  (31.12.17 16:36:58) 
Beni tiyatroya götürmüştü, ona çok sevinmiştim.


  • rakicandir  (31.12.17 17:27:28) 
Bu yılbaşı hediyesi, 365 güne ayrı ayrı benim icin ne düşündüğünü yazmış :) 365 not var


  • mirty  (31.12.17 17:54:27) 
en sevdiğim kazağını vermişti bana...


  • dilemma of subscribtionability  (31.12.17 18:22:42) 
erkek arkadaşım, alice in chains'in tüm albümlerini almıştı. en sevdiğim grup ajdjdjdjd

biraz başlıklarını spamliycem.
  • nice tnetennba  (13.03.18 00:36:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.