[]

Steam'in Oyunu Açmaması

Dün satın aldım, yükledim. Bugün ilk önce Turing Test'ten başlamak istedim ama oyunu açmadı. Açılıyor gibi oluyor ama sonrasında hiçbir şey olmuyor. Öncesinde dosya eşleşmesi gibi bir şey yaptım, sonra oyunu silip tekrar yükledim ama internet kotama sıçması dışında bir şey değişmedi.

Bu işlerden çok anlamıyorum diye babaanneye anlatır gibi anlatırsanız sevinirim. Steam'de İngiliççe terimsel şeyler var diye anlayamıyorum.
Ne yapmam lazım?

Teşekkür ederim.

 
öncelikle en temel şey olan steam'i kapatıp, bilgisayara reset atıp bir daha deneyebilirsin. bir diğer alternatif de antivürüs programı varsa kapatıp, windows defender açıksa kapatıp(eğer düzelirse sonradan açıp özel olarak bu oyuna izin verme yoluna gidilir) bir daha denemek.


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (31.12.17 14:35:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.