[]

Devirlik sifir limited sirket

Baslikta yazdigim gibi Ankara'da 2016 yilinin basinda kurdugum limited sirketi devretmek istiyorum. Polonya'da yasiyorum ve calisiyorum, islerimin de tamami orda. Sirketi islerin bir kismini burada da yurutmek icin acmistim ancak 2016 mart ayinda sirketi actigimdan beri Turkiye'ye sadece bir kere gelebildim (dun) ve simdiye kadar tamamen bos yere muhasebe ve bagkur paralarini odedim (yaklasik 40 bin). Sirketin uzerinde devlet ya da 2. sahislara ait 1 lira borc bulunmamakta, hatta daha faturasi bile bastirilmadi. Muhasebesi muntazaman aylik tutuluyor ve butun beyanlar duzenli olarak takip ediliyor. Sirketin ticaret odasi vs. kayitlari ve diger herseyi tamam.

Devir alacak olan noter ve harc ucretlerini odeyip 0 borclu, tertemiz, daha faturasi bile bastirilmamis 2 senelik bir sirket alicak. Ocak ayi defter ucretlerini de biz odeyecegiz (zaten odedik)

Ilgilenenler buradan ya da brawlergn@gmail.com adresinden ulasabilirler.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.