[]

Aynı anda birden fazla wifi kullanımı?

Selam, şimdi speedify diye bir uygulama var ve bunda mobil veri + wifi şeklinde bağlantı sağlayabiliyoruz.

Peki Windows PC ve Android için aynı anda 3-4 wi-fi kullanabileceğim bir çözüm var mı?


 
olsa da pratikte çok da işine yaramaz.


  • washe  (31.12.17 00:27:33) 
böyle bir şeye neden ihtiyaç olabileceğini düşündüm ama bulamadım. mobil veri + wifi birini zayıf çekim gücü yaşadığı yerde trafiği otomatik olarak diğerine aktarma şeklinde çalışıyor bildiğim kadarıyla.
sorunuzun yanıtına gelirsek. kullandığınız pc ye birden fazla wifi arayüzü bağlamanız durumunda birden fazla wifi ağına aynı anda bağlanabilirsiniz. tahmin edeceğiniz gibi bir arayüz aynı anda sadece bir wifi ağına bağlanıp oranın ip aralığında çalışır. aynı anda ikinci bir wifi ağına bağlanamaz.
zaten etrafınızda 3-4 farklı wifi ağı var ve birinden sinyal seviyesi azaldıysa o ağdan arayüzü koparıp otomatik diğerine bağlanmasını sağlayacak bir software bulunabilir. ama dediğim gibi bir wifi arayüzü aynı anda sadece bir wifi ağına bağlanabilir.
  • nuh gemisini kaciran soyu tukenmis canli  (01.01.18 17:15:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.