Kadınlar da içip içip arar mı?

Erkeklerde sıklıkla rastlanan sarhoş olup flörtü, eski sevgiliyi arama olayı kadınlarda da oluyor mu? Yaptınız mı veya başınıza geldi mi?

tabii ki arar, yaptım, yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır.

  • kenarortay  (30.12.17 23:04:31)
Arıyorlar ama çok boş konuşuyorlar bro. Hatta ben içtim demek için bile arayan oluyor pek heves etme yani.

  • pavlis  (30.12.17 23:09:37)
evet benim eski sevgilim o zamanki sevgilisi onu terk edince arayıp telefonda bana ağlamıştı. şimdi düşününce ne garip.

edit: tabi bu tam olarak senin kast ettiğin durum değil sanırım ama olsun haha
  • captainobvious  (30.12.17 23:15:55 ~ 23:16:16)
1 birayla o kıvama gelip arayan var.

  • Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir  (30.12.17 23:18:29)
kadınlarda daha çok oluyor. erkekler gurur falan yapıyor aramıyor da kadınlar unutamadiysa her içtiğinde arayıp rahatsız edebiliyor.

  • goodz  (30.12.17 23:23:10)
arıyorlar, işin kötüsü arayıp bir de fırça çekiyorlar hani özledim aradım falan değil. baya giydirmeye başlıyor sana.

  • dedim dedim de kime dedim  (31.12.17 00:30:27)
Ararlar. Çünkü kadınlar da insan. Alkol kadına da aynı şekilde tesir ediyor.

22 yaşımdayken içip aramıştım gel konuşalım diye, o da ikiletmedi geldi. Boş konıştuğuma eminin ama pek hatırlamıyorum. Ertesi gün twit atmış “sarhoşken söylenenler, ayıkken düşünülmüştür” diye. Bazı adamların boş konuşması için içmesine bile gerek kalmıyor.
  • denef  (31.12.17 01:37:42)
arar. aradım. öyle flörtleştiğim birini filan değil ama. eski sevgilim aklıma gelir onu aradım hep.

  • straight from the heart  (31.12.17 02:08:15)
Bana onu hatırlatan bir şarkıyı söyleyen adamı videoya çekip atmışlığım var mesela.

  • inawen  (31.12.17 02:13:30)
yapmak uzereyim. beni engelleyin

  • Rudy Baylor  (31.12.17 02:47:55)
beni hiç aramadılar şahsen. artık ne kadar nefret ettilerse benden, sarhoşken bile akıllarına gelmiyorum demek ki. ama bir kaç arkadaşımı eski sevgilileri aramıştı.

  • erncnr  (01.01.18 23:02:56)
evet, en az erkeğinki kada rezil

  • redlinetheturk  (02.01.18 00:13:18)