[]

bu cümle ne anlama geliyor.

hoslandıgım kızla şu an flört dönemindeyiz, ve benden hemen önce de biten bir ilişkisi vardı. kız dedi ki bana, jr sana karşı kendimi frenliyorum. yanında mutluyum, sana değer veriyorum. seni kıracagıma kendimi kırarım. ama sana şu an bir şey hissedemiyorum. psikolojim bozuk. bu böyle devam etmez herhalde. sikerler diyip muhabbeti kessem kız daha da kötü olur. böyle yalnız içine kapanık bir kız. eski sevgilisini köpek gibi seviyor hala hissedebiliyorum ama adam bunu ortada bırakmış. bana biraz enkazı kaldı kızın. ne yapayım bu adamı unutması için ? ya da bunun için çabalamayayım, sikerler diyip ben de mi ortada bırakayım ?
 
Biraz nutella yedir battaniye ve sicak su torbasina sar duzelir. Kizlar cabuk unutur, erkeklere sonradan koyar.


 • acemi  (30.12.17 21:16:47) 
O kendi içinde çözebileceği bir şey. Senin bunu değiştirme ihtimalin az. Bu süreçte mümkünce zarar görmemeye çalış derim.


 • cok iyi yol  (30.12.17 21:17:05) 
Senin yapabileceğin tek şey onu sağaltmak. Yani duygudaşlık edip samimiyetle dinlemek, duygularını paylaşmak. Hissizleşinceye kadar bu böyle gider. Sen de onu gözlemlemiş olursun.


 • yaren  (30.12.17 21:18:38) 
yanımda gezin, benle ilgilen, bol bol saçma krizlere giricem buna anlayış göster, ama beni sıkma, boğma, sevgili triplerine girme, benden beklentin olmasın demek istemiş.


 • orpheus  (30.12.17 21:22:44 ~ 21:23:24) 
@orpheus +1
sevgilisini unutamamış hala da köpek gibi seven biriyle flörtleşme acemiliğini geçersek eğer... bu durumda, bu konuda onun kurtarıcısı olma rolünü üstlenmek demek bile bile frienzoned olmayı kabul etmek demek. Kıza değer veriyorsan arkadaş olarak gayet yardım edebilirsin tabii ama sonra üzülme.

 • AlsterWasser  (30.12.17 21:37:25) 
"şu an bir şey hissedemiyorum" diyen bütün herkese denilecek tek bir cevap var bence: "ok"


 • sopiro  (30.12.17 21:41:12) 
adamla olan ilişkisi 1.5 sene once bitmiş bu arada. 1.5 senedir bir kere bile aramamış bunu adam. bu da artık ona karşı hırs mı yapmış, yoksa kaçan kovalanır olayı mı bilmiyorum ama sıkıntısı devam ediyor hala. adamla geleceği yok ama. içinde büyütüyor onu. ama sonuc olarak bi skm olmayacak. eyv tavsiyeler için.


 • the junior jr  (30.12.17 21:41:31) 
Bişey yapma, uzaklaş kızdan.


 • j r r tolkien hayrani  (30.12.17 21:43:15) 
"sevişmeyeceğiz ama sevgili olacağız. yani dert dinleyip asla karşılık almayacaksın" diyor. yarın o çocuk arasa tekrar gider. risk almaya değmez, kendini yıpratma.


 • captainobvious  (30.12.17 22:39:23) 
uzak dur


 • lorne malvo  (30.12.17 22:49:29) 
İlk olarak sen şu an onunla iletişimi kessen ortada bırakmış olmazsın.

İkinci olarak kız takıntılı.

Son olarak senin yapabileceğin hiçbir şey yok. Kendine kıymet ver ve uzaklaş.
 • kendi kendine yasayan yavrucak  (30.12.17 23:15:27) 
İnanilmaz yorulur, psikolojini bozarsin. Sakin bulasma, kiz da hazir lafi acmisken uzaklas.

Ugrasip unutturdugunu sandigin anda cocugun ilk mesajina kiz seni tekmeler, benden soylemesi.
 • bugun hava gunluk gureslik  (31.12.17 14:29:49) 
seni sığınacak bir liman olarak görüyor olabilir ama uyarısını da yapmış benim aklım eski sevgilimde diye. bence akışına bırak, olursa olur olmazsa da yoluna bakarsın.


 • erncnr  (01.01.18 22:05:12) 
direk iletişimi kes +1
aksi halde kız eski sevgilisinden sinyal alır almaz seni enkaz gibi bırakacak.

 • basond  (01.01.18 22:08:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.