Enes Baturun Altın Kelebeği Geri Alınmış

Bayılırım dedikoduya;

Öncelikle youtuber'lık olayının en iyisinin bile zekayı gerilettiğini düşündüğümü daha önce anlatmıştım, hatta şu dünyadaki youtuber elçilerinden birisi olan arkadaşınız hakkındaki yorumlarımdan sonra da ağaca bağlayıp taşladıktan sonra ''vurun daha ölmedi'' diyenler oldu. Youtuber'ların takipçisi ya da izleyicisi hiç olmadım ancak çok sayıda küçük kuzenim var ve naif bir insan olduğum için de onlar sayesinde çoğundan haberdarım. Ve bence en iyi youtuber şaka şaka. Ama şunda ciddiyim, youtuber'lık yasaklanması gereken birşey, insan toplumunun geleceği açısından, tıpkı instagram gibi.

Şimdi; sanırım Enes Batur'un elinden ödülü alınmış, bu hareketi de doğru bulmuyorum sen bir kategori oluşturuyorsun ve ödülleri oylara göre verdim diyorsun ancak sonra bi' elitlik merkezinden ödülü geri alıyorsun. Ya tam elitlik merkezi kuracaksın ya da tam demokrasi diye düşünüyorum.

bir de o gece çok güzel konuşmuştu Enes Batur, ödülünü neden geri neden almışlar ?

Gelişim çağındaki çocuklara kötü örnek olduğu için geri almışlar ödülü. Bence öyle bir ödülün varlığı bile saçma zaten.

  • Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir  (30.12.17 19:26:20)
"Öncelikle youtuber'lık olayının en iyisinin bile zekayı gerilettiğini düşündüğümü daha önce anlatmıştım"

Herhalde zamanında sen de çok youtuber takip ettin?
  • malheiros  (30.12.17 19:48:49)
enes batur>altın kelebek

  • doxanikee  (30.12.17 19:53:19)
bu adam altın kelebek'ten sonra çocuklara kötü örnek olmaya başlamadı. yanılmıyorsam linkedin üzerinde başlayan bi kampanya sağa sola sıçradı ve büyük bi kitle toplandı. onun üzerine geri alındı.

ödülün gereksiz olduğunu düşünmüyorum. youtuber değil de başka bir isim bulunursa, youtube'da harika içerikler hazırlayan insanlara bu ödüller verebilir. cüneyt özdemir, barış özcan gibi. cüneyt özdemir sürekli vurguluyor artık youtube'dan devam etmek istediğini.
  • mehmed resad  (30.12.17 20:23:12)