[]

Su ictikce susamak

Suda mi bi bkluk var diye dusunmedim degil. Niye boyle oluyor? Susamadan su icmem. İcince daha cok susuyorum. Su ictikten sonra dudaklarim birden kuruyor. Peki ama niye?
 
Sekerini olctur.karaciger c testleri yaptir.


  • a summer day  (29.12.17 23:12:35) 
Editleyemiyorum, mobilim.
Gun icinde surekli susamiyorum. Ama su icince dudaklarim kuruyor, susuyorum yine. Nette arattim ama sekeri olanlarda surekli su icme istegi varmis. İctigim suda bir seylik olabilme ihtimali var mi? Olmadi doktora giderim.

  • thomaswantsmore  (29.12.17 23:16:04) 
Sertliği fazla olan sularda bende de öyle oluyor. O su ile normalde tadını bildiğiniz bir suyu arka arkaya için. Erikli filan gibi. Gerçekten de sertse bildiğinizi için. Yok yine devam ediyorsa dahiliyeye gidip sorununuzu anlatırsınız.


  • fallopian  (30.12.17 13:50:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.