[]

kız arkadaşıma çiçek aldım ama

bilemedim ki..

ilk resmi buluşma. şimdi ben bunu arabayla gidip alıcam evden sonra da yemeğe gidicez. çiçek arka koltukta olcak. arabaya bindiğinde mi vereyim? nedir bunun adabı?


 
aldıysan arabada ver. teşekkür edip kucağında tutar sonra inerken tekrar yerine bırakır . akşam ki duruma göre de eve götürüp götürmemeye karar verir.


 • gameofannen  (29.12.17 22:04:53) 
elde gezdirmeyecek arabaya bırakırız , eve bırakırken de alır götürür.


 • plastic_angel  (29.12.17 22:05:30) 
ya kadıncağızı elinde çiçekle gezmek zorunda bırakmayın da... arabaya bindiğinde verin tabii, yoksa sizinmiş gibi elinizde dolaştırıp restorana gidince verecek değilsiniz ya. Ama arabadan inmeden önce de "istersen arkaya bırak tekrar" vs gibi bir şey söyleyerek, elinde gezmezse alınmayacağınızı belirtin.


Edit: Yahu aşağıdaki cevaplarınızı gördüm de sizin de üslubunuz ne korkunçmuş gerçekten. Çiçek alabilen incelikte bir erkeğin ağzının çöplük olabileceğini uygulamalı göstermiş oldunuz. Sonra kadınlar beğenmeyince onlara kusur bulur millet.
 • sopiro  (29.12.17 22:06:14 ~ 30.12.17 22:41:36) 
sana bir tavsiye bu kadar düşünceli olma.kızlar bu kadar değer veren ince düşünceli erkeklerden soğuyorlar.biraz öküz ol.ciddiyim.


 • birdposing  (29.12.17 23:05:49) 
İlk buluşmada çiçek alınmaz, aşırı romantizm ve betalık iyi değil. Kıza kraliçe muamelesi yapma


 • KaraSakall  (30.12.17 00:35:17) 
Bencede bu kadar düşünceli olma bana biraz antipatik geldi.
Ki ben çiçekleri çok severim.
İlk buluşma diyorsun birde bence acele etme.
 • powerpufgirl  (30.12.17 07:51:26) 
Ulan unili ergenler ve tombul parmaklı kızlar yazmasin lütfen. Kızı tanıyan huyunu suyunu bilen benim amk bırakın da ben karar vereyim çiçek alıp almamaya. Sız sorduğum soruya cevap vermeniz yeterli. Her şike karisiyorsunuz


 • plastic_angel  (30.12.17 08:40:17) 
bence de ilk bulusmada cicek verilmemeli...


 • e haliyle  (30.12.17 09:00:12) 
hatun ayaklarım yerden kesildi çok teşekkür ederim dedi , 2 yıldır tanıyorum yüzünü böyle mutlu görmemiştim. çiçek verme diyen herkesin aklını ..keyim!


 • plastic_angel  (30.12.17 22:34:58) 
ya guldum yorumlara :)) cocugun icinden gelmis cicek almis beta olma alfa ol diyor adam :D herkes alfa olmak zorunda cunku. en iyisini yapmissin dostum hep icinden geleni yap sen, mutluluklar:))


 • imnotsureabout  (30.12.17 22:40:55) 
@sopiro, çok teşekkür ederim değerli yorumların için. kız sordu içeri götüreyim mi diye senin tavsiyen aklıma geldi hemen.

diğer ekşici ..çlere gelince. sonuna kadar hak ediyorlar, onlara bu uslupla konuşulur.
 • plastic_angel  (31.12.17 00:46:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.