10 günlüğüne nereye gitmeli

kadın başıma gidicem. Hafif tırsmakla beraber Kolombiya, Şili Arjantin nasıl??
Ya da başka önerileri olanlar?? Şubatta??

tayland, mevsim de iyi

  • cedex  (29.12.17 20:01:27)
tayland

  • catch the arrow  (29.12.17 20:16:07)
Sorduğunuz ülkeler içinde benim bizzat tecrübe ettiğim sadece Arjantin var, direkt tavsiye ederim. Çok tavsiye ederim hatta. Şubat ayında orada yaz bitiyor, sonbahara giriliyor yavaştan. En güzel zamanları..

  • delimine  (29.12.17 20:35:49)
eksisozluk.com
Aman dikkat!

  • simderun  (29.12.17 20:40:15 ~ 20:40:30)
Bi dakka, 10 gün demişsiniz orayı atlamışım. Bahsettiğiniz ülkeler hep okyanus geçilen ülkeler olduğundan minimum 2 gününüzü jet-lag'e gömeceksiniz. Bence daha yakın, Avrupa ülkelerinden birine gidin. Çek Cumh (Prag) çok güzel mesela, Londra çok güzel, Amsterdam keza öyle. Daha sıcakkanlı biyerler olsun derseniz İtalya, İspanya çok güzel ülkeler.

  • delimine  (29.12.17 21:01:46)
Sorduğunuz iki ülkeye de yaz sonu gibi gittim. Arjantin biraz pahalı ama Kolombiya acayip ucuz bi ülke ve insanı Türklere acayip benziyor. büyük ülkeler olduüu için ikisi de tek bir mevsime göre değil de herşeye uygun bişiler alman gerekir sanırım yanına. iyi gezmeler

  • euteamo  (29.12.17 21:53:57)
Tayland arti bir geldi.

Guney amerika diye dusunmustum bende ayni donem icin gitmeyelide bayagi oldu.direk bolivia-sucre yapip colonial bir binaya yerlesip 15 gun kimseyle konusmamayi planlamistim.son anda rotayi bangkoka cevirdim.idirek penye sort tisort ve flipfloplarla sadece merkezde takilip gunduz havuz,aksam carsi pazar,bol detoks brde almam gerekn fizik tedaviyi orada halledip donucem.20 ocak 5 subat arasini planladim ben.

Subatta sikinti somestrden dolayi her yer bir ucuyor,tayland cin yilbasisindan dolayi fulleniyor,yer bulmak sikinti olabiliyor.
  • duptıs  (29.12.17 22:20:03)
Olay nasıl buralara geldi bilmşyorum ama sanırım Finlandiya’ya lapland e kuzey Işık’larına gidicem 7 günlüğüne :)

Hepinize teşekkürler, Tayland’a hiç sıcak bakmıyorum. Ancak Arjantin, Peru ya da Kamboçya Vietnam tarafları hala aklımda. Kamboçya tarafı vize istediği için negatifim ama bakalım
  • stiletto heel  (30.12.17 00:26:42)