[]

gaza getiren şarkılar başlığından bulduğum şarkıyı tekrar bulalım

merhabalar,
gaza getiren şarkılar ya da bunun türevi şeklinde açılmış bir başlıktan bulduğum şarkıyı tekrar bulmak istiyorum

şarkıya dair hatırladıklarım
-entryde direkt link vardı
-klibi beyaz ve gri renkler ağırlıklıydı, animasyon tarzı bilgisayardan hazırlanmış bir klipti.
- youtubeda milyonlarca izlenmesi vardı
-erkek vokalist, konuşur gibi okuyordu.
- şarkının ismi ve sanatçının ismi alışılmış isimlerden farklıydı, en azından ingilizce değildi
- bir kısmında '' ov the blood on my kness, okay ya da o shame'' gibi bir şeyden sonra dıııııt dıt dıtt diye enstruman giriyor. dinleyeli bayaa oldu sözler yanlış olabilir.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.