[]

George Costanza benzeri karakter

George Costanza gibi takıntılı karaktere sahip komedi dizisi/filmi önerisi bekliyorum.
 
it's always sunny in philadelphia izleyin derim. eğer seinfeld ve costanza'yı seviyorsanız bu diziye de bayılırsınız :) sitcom benden sorulur :) haha izleyip erittim hepsini.


  • vedderbaug  (28.12.17 10:18:42) 
friday night dinner/martin goodman


  • nice tnetennba  (28.12.17 12:24:26) 
curb your enthusiasm'da larry david'in karakteri.


  • twelfth  (28.12.17 13:56:15) 
woody allen'ın erken dönem filmleri de olabilir. hatta costanza'yı da adam ilk zamanlarda woody allen'dan etkilenerek oynarmış da sonra değiştirmiş yönünü biraz. tabii tam olarak karşılığı larry david olsa gerek. dizisi yazılmış zaten, film olarak da whatever works diyeyim ben bari.


  • soso  (28.12.17 14:26:26) 
coupling (jeff murdock)
how not to live your life (don danbury)
it's always sunny in philadelphia +1
  • ben bilmem moderator bilir  (30.12.17 00:16:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.