[]

kürtaj

devlet hastanesinde kürtaj yapılıyor mu? yakın zamanda yaptıran var mı? özel hastaneler çok pahalı. (3-5 günlük regl gecikmesi var henüz test yapmadık fakat merak ediyorum)
 
Pek yapılmıyor ama yine de sorabilirsiniz çünkü doktor inisiyatifinde.


  • mezzosprite  (27.12.17 21:19:07) 
Ne kadar ki özel?


  • apolitikherif  (27.12.17 21:22:42) 
Özellerin bile çoğu yapmıyor diye biliyorum, özel muayenehanelerden yardım alabilirsiniz.


  • John Bloor  (28.12.17 08:46:28) 
benim çalıştığım üniversite hastanesinde yapılıyor.
daha kolay hallolsun dersen hocanın muayenehanesine gidip oradan yönlendirilebilirsin hastaneye.

3-5 günlük gecikme varsa özel bir laboratuvarda beta hcg baktır hemen.
  • shotgunwoman  (28.12.17 14:18:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.