[]

Ücretsiz Yardım Edecek Psikolog Aranıyor

Anksiyete bozukluğunun tetiklediği depresif bozukluk yaşıyorum. Psikiyatrist öyle demişti. Verdiği ilaçları kullanamıyorum çünkü çalışamayacak kadar hayattan kopuyorum. Hastanelerin ya da belediyelerin psikologlarına gidemiyorum çünkü çalışma koşullarıma uymuyor. Zaten ilki 1 ay sonraya olmak üzere ayda bir yarım saat ayırıp ilgisizce başlarından savıyorlar. Yaşayacak enerjimin kalmadığını hissediyorum, yolun sonu bok bi yere çıkacak diye korkuyorum. Kendi ürettiğim çözümler sonuca ulaştırmadı. Psikoloji öğrencisi olur, psikolog olur, eğer mümkünse telefonla da seans olabilir. Öyle olmuyorsa İstanbul'da yaşıyorum, burada ikamet edip yardım edecek birisi mutlu eder. Etmeyedebilir. Zira mutlu olabilme organım kangren oldu. İsterse param olunca peyderpey öderim. Ama şimdi yok.

Yardım etmek isteyen arkadaş olursa: yigitsafakk@gmail.com


 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.