[]

Bir kızın, kankasının haberi olmadan...

Bir kızın, en yakın kız arkadaşının haberi olmadan, kız arkadaşının eski sevgilisine "Arkadaşım seni özledi, son zamanlarda adın çok geçiyor." gibi şeyler söylemesi mümkün mü? Yaklaşık 2 haftadır yapıyor bunu. Eski sevgilimle ilgili son dakika haberleri yazıyor... Konuşmamızın üstünden 4 gün geçtiğinde aslında eski sevgilime konuştuğumuzu söylediğini belirtti bana fakat şimdi de o günden sonra konuşmaya devam ettiğimizden haberi yok ayağı yapıyor bana. Bir de bunun üstüne bugün instagramdan takip etmeye başlamış beni. Hani haberi yoktu? gibi bir soru yönelttim. Bunun karşılığında "Yeni arkadaşım o benim biz çok şey konuştuk dedim ve ekledim" diyor. Bir başka olayda bugün beni ortak arkadaşımız olan bir kızla biraz sakin bir yerde gördüler. 2 saat alttan alttan bugün neden öyle samimiydiniz gibi sorular sordu. Siz ne anlıyorsunuz bu durumdan?

Not:Eski sevgilim benden ayrıldıktan 1 ay sonra başka biriyle birlikte oldu. Dün ayrıldığını söyledi arkadaşı. 1 Ay sürdü ilişkileri çocukla ve zaten bunun yarısında ben arkadaşıyla konuşmuş oluyorum bu durumda.


 
Inanma. Onun arkadaşı. Onun çıkarını kollar, senin değil.

Herkes kendini kurtarır olan sana olur...
  • rahip janick  (26.12.17 20:51:29) 
Öncelikle bitmişse bitmiştir. Artık onunla ve çevresiyle yakın ilişkiye girmesen daha iyi.

Anlattıklarından da her şeye yorulabilir. Yani hem bu kendi de senden hoşlanıyor olabilir, hem de bu eski kız arkadaşının yüzü olmayabilir. Yine de liseli değilseniz senle görüşmek isteyen gelip kendi görüşür, arkadaş vasıtasıyla olmaz bu işler.

Tekrar ediyorum eski kız arkadaşa dönmemek ve eski kız arkadaşın çevresiyle çok yakın ilişkiye girmemek daha iyi. Belli bir mesafeyi korumakta yarar var. Özel hayatınla ilgili bilgi verme, senden hesap sormasına da izin verme. Özel hayatını aralarında konuşmaya hakları yok.
  • idexo  (26.12.17 20:59:25) 
@meyal Bu insanlar 20 yaşındalar...


  • bir peynir kutusu kibrit  (26.12.17 21:00:26) 
gerçek bir arkadaşsa mümkün değil ama sinsi bir yılansa mümkün.


  • playing star again  (26.12.17 21:10:06) 
eski kız arkadaşının haberinin olmaması imkansız
idexo +1 iletişimi kes

  • acckr  (26.12.17 23:34:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.