[]

Mahur Bey'in hikayesi

Mahur Bey'in hikayesini de paylaşmak istedim güzel insanlar. Bakalım, ne düşüneceksiniz? Keyifli günler.

Sonra o geniş caddede insanların yüzüne dikkat kesildim Mahur bey. Ama fark etmek zor olmadı ki dikkatli olan sadece bendim Mahur bey, onlar değil. Direklerdeki asılı o vesikalık fotoğrafımı incelerlerdi yoksa uzun uzun. Oysa boş vermişliği benimsemiş bu insanlar önemsiz biriymişim gibi baktılar fotoğrafıma. Sahi, kayıp biri önemsiz midir Mahur bey? Yoksa önemsiz birisi mi kaybolur hayatta her zaman? Ben hangisiyim Mahur bey? Siz tanıyorsunuz ya beni, hangisiyim ben? Ha unutmadan Mahur bey, tamam, ben ki ben kayıp falan değilim galiba ama kelimeler kayıp Mahur bey, kelimeler kayıp! Bildiniz evet, bazı anlamlara gelmeyen o kelimeler, onlar kayıp. Nasıl mı kayıp? Ne kadar istesem de konuşamıyorum Mahur bey. Kelimeler, dilime gelmiyor ne yapsam da. Sadece içimde bir yerde gizlendiklerini biliyorum, gerisi yok. İyi de Mahur bey, ben kelimeler olmadan insanlara kayıp olmadığımı nasıl söyleyeceğim? Nereden bilecekler benim kayıp olmadığı mı? Of, aklım yine çok karıştı Mahur bey.

Düşüncelerini bildirmek isteyenler mesaj atabilir :)

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.