[]

gitar için kulaklık önerisi

Özellikle amfiye bağlayarak kullandığınız, memnun kaldığınız bir kulaklık var mı? Kulak içi de olur fark etmez. Sennheiserin şu çok tavsiye edilen kulaklığı amfiye bağlansa gitarda güzel sonuç verir mi?
 
Bascıyım,Sennheiser cx 200 ii kullanıyorum. Kulaklık biraz bas karakterli ama işini görür sanırım.

Bu arada vox amplug ile kullanmaktayım, parasını dibine kadar hakeden bir alet. Evde ampfi de var ama çalışacağım zaman %90 vox’u kullanıyorum. Gitar için olanını kullanmadım ama o da aynı derecede iyidir diye düşünüyorum.
  • alembic  (25.12.17 22:23:30) 
grado sr60 kullanıyordum, aşırı memnundum..


  • bcdhms  (25.12.17 22:38:15) 
Shure SE846 pahalı gelirse moxpad ve kz'lerin üst düzeyleri de iş görür. akustik ve sahne açısından başarılı ürünlerdir.


  • mind mischief  (26.12.17 01:20:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.