[]

kediyi balkonda unutmuşuz

yaklaşık 3-4 dakika dışarıda kalmış.
kara bakayım diye annem kapıyı açmış, o da fark ettirmeden dışarı çıkmış.
sesini duyup içeri aldık ama yarım saati aşkın süredir bizi gördüğü yerde koşuyor. normalde hiç miyavlamaz, bizi gördüğü anda önce miyavlayıp sonra koşuyor. psikolojisi mi bozuldu ne oldu? nasıl geçer?


 
telaş yapmıştır. 3-4 dakika psikolojisini çok etkilemez muhtemelen. anlattığınız durum da tipik kedi davranışı. devam eden bir gariplik olursa veterinere sorabilirsiniz.


  • nilmiye  (24.12.17 02:27:43) 
koynunuza alın azcık sarılın kendini güvende hissetsin


  • sta  (24.12.17 02:47:35) 
Bizimkinin 1 saat kapıda kalmışlığı vardır alışır merak etmeyin geçer. İlk olduğu için muhtemelen abartılı tepki göstermiştir.


  • karamaleksey  (24.12.17 03:03:29) 
kendi haline bırakınca geçiyor genelde. üstüne düşünce daha çok kaçar. bir süre sonra yavaş yavaş ortalığa çıkar, sonra unutur.


  • dedimmidemedimmi  (24.12.17 13:37:46) 
bişi olmaz. en az 10 kere unutmuşuzdur biz. o da miyavlayarak sesini duyurmayı öğrendi artık. ilk defa olduysa tırsmıştır doğal olarak. sevgi şefkat göster.


  • kedi kovalayan astronot  (24.12.17 13:40:26) 
bizimki balkonda kaldığında çevredeki evleri bile ayağa kaldırıyor sesi çok güçlü :) bir şey olmaz.


  • pinkpeony  (24.12.17 14:35:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.