[]

Şu Şarkının Adı Neydi ?

adını hatırlayamadım bi hatırlatın şu küflü şarkıyı lütfen : ) 90 larda meşhur olmuş bir yabancı dans parçası vardı ya hani, hatta bi şampuan reklamında da çalıyordu o dönemler sanırım, söyleyen kadın "nan na nan na nan naa naa na naa naa na na naa diye giriyordu kadın nakaratta, elektronik gibi tekno gibi böyle, halis pombulis onmorinmooo jastonmaasmon molinmoooo gibi şeyler söylüyordu (ingilizce) ay kafayı yicem neydi bunun adı ??
 
  • papazi dovdurmeyecektik  (23.12.17 15:09:45) 
@papazi dovdurmeyecektik evet bu teşekkürler : )


gala - freed from desire
  • saturday  (23.12.17 15:14:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.