[]

Tokyo yeme-içme tavsiyesi

1 haftalığına Tokyo'ya gidiyorum. Yeme-içme olarak bizim damak zevkimize uygun olan ve aşırı pahalı olmayan nereleri tavsiye edersiniz?
 
Bizim damak tadimiza uygun bayagi bi donerci var,mc donalds var.japon is ne yeriz diye soruyorsan guzel noodle yiyebilirsin,etli,deniz urunlu,yumurtali falanbirde tempura uyar bize balik sebze kizartmasi,adi aklima gelmedi bizim imambayildiya benzeyen patlicanli etli yemekleri var oda olur.


  • duptıs  (22.12.17 16:11:43) 
Sonra ramende olur,etlisi domuzdan olur yemiyorsan girme.yakitori var tavuk sis.teppanyaki restoranlar goreceksin,genis sicak tablalarin uzerinde yemek yaptiklari,gordugun urunleri secip pisirip senin onundeki sicak tablaya koyuyorlar,gomuyorsun.gayet guzeldir.


  • duptıs  (22.12.17 16:16:56) 
Benim sevdiğim bi arkadaşım da yılbaşında gidiyor. O kadar dedim buraya gel oraya gitme diye ama dinletemedim.
Fast foodların her çeşidi orada da var aç kalmazsınız.

  • Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir  (22.12.17 16:17:32) 
ben 2 haftada 5 kiloya yakın vermiştim ama adamların tüm yöresel yemeklerini deneyecem inadı yüzünden. onun dışında kafelerde çok lezzetli sandviçler var sabah kahvaltısı için. zaten her sokakta mos burger vardı, aç kaldıkça oraya dalabilirsin. kobe beef yemeden de dönmemelisin bence.


  • guest9999  (22.12.17 16:30:05) 
Cozy Corner'lara mutlaka uğra. Pastanedir. Ben Akasaka'daki şubesinden bir çilekli pasta yemiştim. Tadı damağımda...


  • sibrizzio  (25.12.17 17:13:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.