[]

Kedi için kan aranıyor

Merhaba

2 yıl önce bulup binbir güçlükle baktığımız ve bu 2 yıl içerisinde hasta olmadığı tek bir saniye bile olmayan kedimiz için çok acil kan arıyoruz. En son çare buraya sormak aklıma geldi.

Kedinin kan grubu "b". Kendi kedisinin kan grubunu bilen ve kan verebilecek olan, kan bulabileceğimiz pet kan bankası vs. Bilen veya verebileceği herhangi bir tavsiyesi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Veterinerimiz uyutalım diyor ama bu 2 yıl içerisinde bel kırığı, idrar yolu hastalıklari, tek gözünde görme kaybı ve daha bir sürü hastalıgı iyi kotü atlatan bu kedinin uyutulmasıni kesinlikle istemiyorum.

Biz istanbuldayiz ama herhangi bir yerden kan torbası vs vasıtasıyla alabilirmişiz sanırım. Telefon numaramı da paylaşıyorum buraya bakmayı unutursam diye.

0535 977 77 00

Not: duyuru 1 2 günlügüne sabitlenirse sevinirim.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.