[]

ekşi sözlük dertleşecek insan veritabanı

Selam,

Sozlukte engelle-basliklarini engelle butonlari sanirim bir yildir aktif. Bolca da bu butonlari kullaniyorum. Ama gel gor ki "ekşi sözlük dertleşecek insan veritabanı" adli basligi bir turlu engelleyemiyorum. Sanirim vakti zamaninda bu basligi acan kisi hesabini kapatti ya da entry'sini sildi. Ne yaptiysam sol frame'de bu basligi gormekten kurtulamadim. Bu basligi engelleyebilmemin yolunu bilen var mi?


 
chrome.google.com

Bu eklentide sizin dediğin özellik mevcut. Çalışıyor mu diye hiç bakmadım yalnız.
  • marjinalolamayaninsan  (27.12.17 16:26:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.