[]

Duyuru

Merhaba. Duyuruda soru sorduktan sonra uzun süre cevapları kontrol etmeyen soru sahipleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Cevaplar için teşekkürler.
 
çok ayıp ediyorlar.


  • Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir  (18.12.17 20:29:22) 
cevap verip vermemesi değil de en fazla duyuru açıp yanıtlara tik vermeyenler hakkında kötü düşünüyorum. 10 sn sonra unutuyorum :)


  • part time pollyanna  (18.12.17 20:29:24) 
@ardacan gibiler hariç hepsini hoş görüyorum, insanlık hali meşguliyeti olur falan.


  • yaren  (18.12.17 20:34:21) 
İnsanlık hali +1

İşi çıkmıştır, bakamamıştır, unutmuştur, aklından çıkmıştır vs. Elbet görür bir ara, bunu da mı kafamıza takalım yani?
  • i m cool with that  (18.12.17 20:48:16 ~ 20:48:37) 
olabilir çok kafayı takmamak lazım. hayatta neler oluyor bunlara takılacaksak işimiz zor


  • kararsızataletfilozofu  (18.12.17 21:07:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.