[]

Yılbaşı akşamı 1 saat keman çalacak biri nasıl bulunur?

Merhabaa... Bir arkadaşım yılbaşı gecesi kız arkadaşına evlilik teklifi edecek ve bu organizasyonda 1 saat keman çalacak birine ihtiyacı var. Nerden bulunur,bu işin piyasası ne kadardır bilemedik. Ben de Duyurucular bu işin piridir dedim sormak istedim :)

Saat: 19-19:30 arası ihtiyaç varmış.


 
Yılbaşı, müzisyenler için ekstra gündür. Bu sebeple, normalde x liraya kemacı bulabilecekken, yılbaşı günü aynı işi, 3x liraya yaptırırsınız. Benim için farketmez diyorsanız, özel müzik dersi veren merkezlere vs sorabilirsiniz.


  • agluna  (18.12.17 17:07:11) 
piyasası 150-200 lira arası

istanbulkeman.blogspot.com.tr

fiyat alabilirsiniz, pazarlık yapmayı unutmayın.
  • Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir  (18.12.17 17:09:20) 
Hangi saatler arası? Prime time ise (22-02 arası yani) 400-500'ü gözden çıkar en az. Bu sene millet o paralar+alaturaya işe gidiyor çünkü.

Bir de biraz geç kaldın iyi olanlar işini gücünü çoktan ayarladı.
  • alperz  (18.12.17 17:12:07) 
akşam yedi gibi rahat bulursun. bir sürü müzisyen ilan sitesi var. ya da git bir okula yoldan geçen birini çevir kemancı lazım tanıdık kim var de.


  • alperz  (18.12.17 17:26:05) 
Bağlama olur mu?


  • medeniyet  (18.12.17 17:35:47) 
Şu sitede bu tarz organizasyonlar için orkestralar vs vardı. Kemancı da vardır belki, bir bakın isterseniz. Sağlam sitedir, iyi müzisyenler bulabilirsiniz.

www.iyisahne.com
  • pokepoke  (18.12.17 19:35:49) 
evet profesyonel müzisyenler çoktan işlerini aldılar provalar bitti bile, biraz geç kalınmış ama saati dolayısıyla bulmak mümkündür.
şunu da unutmamak lazım normal bir günde 200 tl'ye çaldırabilirsiniz ama o gün olmaz.
bir ihtimal piyasa müzikten anlamayıp klasik müzikten başka bi şey çalmayan bi öğrenci bulabilirsiniz. gayet iş görür.
  • nocturness  (18.12.17 22:59:02) 
Bence arkadaşını bu hatadan döndür.
Kemancı eşliğinde evlilik teklifi korkunç değil mi?

  • kayranin kedisi  (19.12.17 00:16:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.