[]

Geçenlerde yazılan bir entry

Selamlar,
Geçen hafta içinde en son gördüğümde 50 küsür favori alan bir entry vardı. içerik de aşağı yukarı türkiyedeki kızların göbekli, şişmam falan olması fakan buna rağmen yakışıklı erkeklerle birlikte olmak istemesi falan gibi bir şeydi. hatta yazar, yazısının sonunda "bize vaad ettiğiniz şey göbeğin altında kaybolmuş bir am" gibi bir ifade kullanıyordu. bin türlü şekilde aradım fakat bulamadım. bilen var mı? 
asdgfasgdj tırnak arasına yazdığın ifadeyi ben de hatırladım :D

eksisozluk.com
  • papazi dovdurmeyecektik  (18.12.17 13:41:38) 
zaten aldığımız şey, yarım leğen gibi göt, kalın baldırlar, orta kalitenin altında şişko bacak ve göbeğin altında kaybolmuş bir am.

AUHEAUOEOHAOUEUAUEAUOe
  • isleten adam  (18.12.17 14:43:32) 
huuahauaahahauaha


  • baldur2  (18.12.17 14:44:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.