[]

Köpeğime Geçici Yuva

2 aylığına şehir dışına çıkmam lazım + gece nöbetli bir iş. O yüzden köpeğime 2 aylık geçici bi yuva bulmam gerekiyor. Aile yok, arkadaşlar bakamıyor, pansiyona versem kendim sokakta kalırım. Ankara'da olup bakmak isteyen olur mu? Veya bir tanıdığınız? Paylaşabileceğim ve isteyenlerin olacağı platformlar var ama tahmin edersiniz ki emin olmadan teslim edemem o yüzden ilk burada şansımı denemek istedim. Mama, oyuncak vs bütün masraflarını ben karşılayacağım. Haftasonları arkadaşım da alıp ilgilenebilir. Dişi, 15 aylık, kısır, golden. Aklınıza gelen başka bir çözüm varsa da paylaşabilirsiniz.
 
İstanbul olsa kesinlikle isterdim.


  • papazi dovdurmeyecektik  (16.12.17 19:06:08) 
keşke izmir olsaydı bu bebekle ne güzel yuvarlanırdık iki ay


  • freya  (16.12.17 19:32:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.