[]

Kedim Annemin Kedisini Dövüyor

Merhaba,
Bir-iki aylığına annemin evine kalmaya geldim. İki kedim var, annemin de öyle. Hepsi kısır kediler. Ancak benim dişi kedim, annemin genç dişi kedisini her fırsatta dövüyor. Ne yapsam alıştıramadım. Kedimin bu davranışlarına nasıl engel olabilirim? Kendisiyle sık sık konuşuyorum ama anlamıyor. Bildiğiniz bir yöntem var mı? Teşekkür ederim. 
veterinerle konuştunuz mu hiç?


  • benaslindayohum  (16.12.17 01:33:31) 
evet konuştuk, ödül verin vs diyor, kedi kutularının içinde tanıştırın birbiriyle diyor. Hepsini denedik ama olmadı.


  • anumegha  (16.12.17 01:34:11) 
ceza verin


  • follow rivers  (16.12.17 01:35:57) 
Ceza? Nasıl bir ceza vermem gerek?


  • anumegha  (16.12.17 01:37:10) 
1-2 hafta ayri alanlarda tutun. Sonra eliniz vasitasiyla birinin kokusunu digerine tasiya tasiya koku tanisikligi yaratin. Olay fiziksel temastan once kokulari tanidik kilmakta.


  • msb  (16.12.17 01:39:08) 
sert şekilde bağırıp günlerce ilgilenmeyin bir nevi küsmek gibi


  • follow rivers  (16.12.17 01:41:31) 
bizim veteriner kavga eden iki kedimiz için "aynı tabaktan mama yesinler" demişti. gerçi onların biri dişi biri erkekti, bir yerden sonra sevgili oldular zaten.


  • who cares wins  (16.12.17 01:41:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.