[]

Ankara'da 1 gece, Eskişehir'de 2 gece kalmak için otel/misafirhane

Merhabalar,

Önümüzdeki hafta 1 gece Ankara'da 2 gece de Eskişehir'de kalmam gerekiyor.

Ankara'da Başkent Öğretmenevi dışında daha ucuz(başkent gunluk 120 dedı oha dıyorum) ,temiz ve guvenlı kalacak bir otel ya da misafirhane öneriniz var mıdır?

Eskişehir'de Anadolu Üni misafirhanesi günlük 70 tl bundan da daha ucuz olabilecek var mı bilmiyorum ama bildiğiniz butik otel vs varsa çok sevinirim.

Not: Sadece öbür hafta için değil uzun vadede de kalmayı düşündüğüm için para hesabı yapmaktayım.( ilerki ay, 3 ay vs gibi bir süre kalmayı düşünüyorum.)
Not:tek kişi kadın kalacak.

Teşekkürler

 
Dsi misafirhanelerine bakın. Emekte olması lazım.


  • mevsimler  (16.12.17 01:22:41) 
ankarada da anadolu üni. misafirhanesine bakın. kızılayın göbeğinde izmir caddesinde ulaşımı kolay, temiz. güncel fiyatı bilmiyorum.


  • balik kraker  (16.12.17 01:27:37) 
Kizilay konur sokakta konur hotel var 110 tl.odalari genis temiz.acikbufe kahvaltisi var.odada tv wifi kettle vs var.


  • a r a m i s  (16.12.17 02:19:35) 
Beşevler uygulama otelide uygun fiyatlı olur


  • forumdayim  (16.12.17 04:07:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.