Sinemada mısır

Çok pahalı değil mi? 30 tl ye mısır mı olur?
Bu mağduriyeti önlemek için -almamak- dışında ne yapıyorsunuz?
Bardakta haşlanmış mısır mı yiyorsunuz, mısırı bakkaldan mı alıp götürüyorsunuz napıyorsunuz?

pahalı tabii, marketten 1-2 liraya mısır alıp çantaya atıp yiyoruz..

  • redeath  (15.12.17 16:19:14)
biz bileti alınca yakında bir markete gidip abur cubur alıyoruz. 30 lira mısıra verdiğim gün tükendiğim gündür.

  • kırmızıgözlüağaçkurbağasıyeşili  (15.12.17 16:20:10)
Kendimiz patlatıp götürüyoruz. Bir şey diyen eden karışan olmadı şimdiye kadar.

  • peggy  (15.12.17 16:21:00)
Geçen sinema pinke gitmistim. 2 tl ye içecek ve patlamış mısır verdiler burası tercih edilebilir ondan sonra da arkadaşımla cinemaximuma gittim 2 adet meyve suyuna 16 tl verdim fena sikildigimi hisettim. Sinemada yanimda oturan çift çantasından çıkardı patlamış misiri

  • all girls dream  (15.12.17 16:31:11)
Evet çok pahalı, çok afedersin siksen vermem o parayı.

Ama konu o değil, mısır gibi yağlı ve kokulu bir yiyeceği sinema ile bağdaştıramadığım için hiç götürmüyorum. Efendi efendi filmi izleyip çıkıp gidiyorum. İlla bir şeyler tıkınmak istersem de evet dışarıdan alır götürürüm.
  • chicha  (15.12.17 16:44:39)
30 lira mı, oha. en son yazın büyük mısıra 11 lira verince içime oturmuştu. 20 neymiş ya. patlamamış mısırın kilosu markette 4 lira. yağı, tuzu, patlatması, ambalajı, patlatma aletinin amortismanı, tezgahın kirası, personelin maliyeti falan hepsini yüklesen bir büyük paket mısır taş çatlasın 2 lira tutar. 30 liraya satmak insafsızlık.

çare, marketten alıp çantaya doldurmak.
  • kibritsuyu  (15.12.17 16:46:08)
paket mısırları hiç sevmiyorum çok leş oluyorlar, çoğu sinemada da ki cinemaximum başı çekiyor bunlarda mısırlar çok pahalı. o yüzden evde patlatıp götürüyorum.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (15.12.17 16:49:22)
menü demek istedin bence çünkü iki cola ve bir büyük mısırın fiyatı o. yine pahalı tabii.

bir şey yemek istiyorsam patlamış mısırı büfeden alıyorum ama büfeden alacağım su, çikolata gibi şeyleri marketten alıp gidiyorum.
  • pinkpeony  (15.12.17 16:57:19)
sinemada milleti koku ve sesiyle rahatsız eden mısırı yiyen hıyarlara müstehak.

  • bohr atom modeli  (15.12.17 18:48:45)
sinemada mısır yeme adetini kim çıkardı acaba? hem kokuyor, hem ses çıkarıyor. iyi ki pahalı bence, kimse yemesin. sinemada bişey yiyiç içilmesine karşıyım.

  • elorelia  (15.12.17 18:49:28)
Sinemada mısır yemeye ve yiyenlere karşıyım. Çıkan ses filmi mahvediyor.

  • fragile lady  (15.12.17 19:14:02)
yemiyorum. çatır çutur ses çıkıyor, ne izlediğimi anlamıyorum bile.

  • nice tnetennba  (15.12.17 19:17:37)