[]

Muhabbet kuşlarımı max 1 haftalık emanet edebileceğim birileri var mı?

Selamlar İstanbul'da yaşıyorum ve 2 küçük muhabbet kuşum var.

Eskişehir'e atandım görev itibariyle ancak taşınana kadar biraz İstanbul-Ankara,İstanbul-Eskişehir arası bir süre git-gel yapacağımdan bu iki minik kuşumu birilerine emanet etmek istiyorum :( 1 hafta ya da olabilirse 2 hafta sahiplenecek birileri var mıdır? Her şeyleri var sadece ev ortamına ihtiyaçları olacak.Aldığım petshopa götürüp bırakmak istemedim eve alıştıkları için.

Kadıköy'deyim ek olarak.

Teşekkürler

 
bağcılara yakın olsaydınız ben ilgilenebilirdim. zaten evde bir tane muhabbet bir de papağan var, muhabbet kuşunun yanına koyardım ikisini.


  • tabirimekruh  (12.12.17 20:41:00) 
Yakında pet shop varsa emanet edebilirsiniz kabul ederlerse, ben o şekilde yapardım dışarıda olacağım zamanlar.


  • Uncle Sam  (12.12.17 22:03:19) 
ben bakabilirim istersen evim kadıköy moda'da
uzun süre muhabbet kuşu ve papağan bakmışlığım var .şu an evde uslu korkak bir scottish fold kedim var ama bir zarar vermez . kafesi duvara asabilirim .
istediğin zaman gelir alırsın.
  • devilone  (13.12.17 10:40:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.