[]

hayvanlar alemi

sorum basit sizce aç olsa yer mi onları www.facebook.com
 
hayır, ilk gördüğünde zaten her kedi aç da olsa tok da olsa yemek ister, onu engelleyen ilk karşılaşmadaki eğitim/deneyim.
tabi ki tabularını yıkıp saldırabilir.

Mesela yavruyken tanışmış olup, av olarak görmeyebilir. veya ilk tanışmada saldırdığında sahibi buna su sıkmıştır gibi.
Aslan/kamçı
fil/çivi ilişkisi gibi, her zaman tabularını yıkma ihtimali var, eğer psikolojisi bozulursa. insanın cinnet geçirmesi gibi.

Büyük ihtimal böyledir.
  • raydingoz  (09.12.17 12:50:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.