[]

sürekli sevilmek isteyen kedi

ev arkadaşımın kedisi var kız 3 4 gündür eve uğramıyor arada yapıyor zaten böyle ama ben evde olduğum için ilgileniyorum kediyle. son günlerde ben de yoğun olduğum için gece gündüz mamasini verip uyumadan önce azıcık sevip odama geçiyorum. kediyle uyuyamiyorum çünkü kurbaga sesi gibi mirlamasi ve malesef rahatsız ediyor :( birkaç kere denedim uyuyamadimo sesle. neyse bu kedinin bi şeyleri var birkaç gündür sanki. seviyorum bırakıyorum ama sürekli sevilmek istiyor kapima vuruyor içeri alıyorum seviyorum sonra birakinca yine aynı şey. gece kapıda ağlıyor yine içeri alıp sevip bırakıyorum sonra basa donuyoruz. depresyona mi girdi bu kedi :( dün de salonun ortasında kakasini buldum gece eve gelince. bi şekilde mutsuz ama bunu nasıl cozecegimi bilemedim. nedir sıkıntısı sizce?
 
ev arkadaşınız kediyle ilgilenmiyor işte, sizin verdiğiniz sevgi de yetmiyor belli ki. daha fazla sevmek lazım.


  • dedimmidemedimmi  (08.12.17 15:44:03) 
Kapı kapalı olduğu için depresyona giriyor yalnız uyumak istemiyor tüm gün yalnız olduğu için ilgi bekliyor. Rahatsız olmuyorsanız ayak ucunuza kıvrılsın kedicik o zaman ikiniz de mışıl mışıl uyursunuz. Hem kedi sizle uyumaya başlayınca ev arkadaşınız da kıskanır kedisine sahip çıkar ;) (istanbullu gelin deki esma sultan taktiği sdfafag XD)


  • neferkitty  (08.12.17 15:49:32 ~ 15:56:49) 
Salonun ortasındaki kaka protestodan, yalnız kalmış yavrucak :( Bir de, mamasını suyunu verirken kumunu da temizliyor musunuz? Kumu temizlenmediği için de yapabilir.
Ayak ucunuza kıvrılsın +1

  • kobuzchu kiz  (08.12.17 15:51:13) 
Çözmesi gereken siz değilsiniz sahiplenen kişi. Eğer kedisi varsa 3 4 gün eve uğramamazlık edemez, hakkı yok. Siz evden ayrılsanız ne yapacak? kedi 3 4 gün evde yalnız mı kalacak? Gün boyu yalnız kalmak bile yeterince zorken.

Ev arkadaşınızla konuşun öncelikle. Çözümü o üretsin.
  • kendi kendine yasayan yavrucak  (08.12.17 16:02:05) 
Kumu temizse kakayi cok buyuk bir olasilikla protesto icin yapmistir. Kedi yaninizda mutlu oldugu icin mirliyordur. 3-5 dk mirladiktan sonra iykuya gecer, gece boyunca da mirlamaz. Hem mirildamasi sizin icin de faydali :)
listelist.com

  • boyalı kuş  (08.12.17 22:39:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.