[]

Ankara Fransızca Kursu

Ankara'da ücretsiz Fransızca kursu önerebileceğiniz bir yer ya da kişi mevcut mudur? Başlangıç seviyesindeyim, 2 ay içinde günlük hayat için konuşabilir seviyeye gelmem gerekiyor.
 
Önerim var ama ücretsiz olacağını sanmıyorum?


  • cryingnomad  (02.12.17 23:12:38) 
ucretsiz lafini yanlislikla mi yazdiniz yoksa ciddi misiniz? ucretsiz kurs sittin sene olmaz, hele 2 ay icinde gunluk hayatta sittin sene konusamazsiniz.


  • England  (02.12.17 23:39:48) 
iki ay içinde günlük hayatta konuşma kısmını bilmem de ücretsiz kurs kısmı niye bu kadar inanılmaz geldi? istanbul'da ismek'te çoğu dilin b1-b2 seviyesine kadar ücretsiz kurslar var. rusçasına bizzat gittim. şu an üniversitede de rusça okuyorum ve rahatlıkla söyleyebilirim ki ismek'teki hocam efsane bi hocaymış.

ankara'da da ücretsiz dil kursları olduğundan eminim ama kendim araştırıp soruşturmadım, o yüzden hangisi nerededir vs. o konuda bir şey söyleyemiyorum. fransızcasını bilmem ama ankara'da ücretsiz dil öğrenme imkanı var, o kesin.
  • der meister  (02.12.17 23:42:04) 
"Günlük hayatta konuşabilir" kısmı kahve alabilir miyim? şeklinde temel şeylerden oluşuyor. İstanbul'da ücretsiz kursları duydum Ankara'da neden olmasın diye danışmak istedim.


  • ashleybon  (02.12.17 23:56:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.