Kuaforume kendimi affettirmek icin ne alayim?

Bana biraz kirildi baska yerlere gidiyorum diye :D Neyse baklava mi pasta mi hangisi olur?

bu kadınlar gerçekten deli.

sonra vay efendim bizi anlamıyorsunuz. para verip saç kestirdiğin/boyattığın vs. bir insanla nasıl bir duygusal bağ kurmaktır bu. anlamıyorum altan.
  • Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir  (01.12.17 13:04:18 ~ 13:07:49)
@kusursuz Adam bir numara kocaman salonu var 3 saatlik islemi tek basina yapiyor bunu kalburustu hemen hicbir kuafor yapmaz. Sacimi bile kendisi yikiyor sari sacta cok muhim bir ilgi bu.

  • perfectum  (01.12.17 13:10:48)
Yani elemanlarina kitlerler normalde. Editleyemedim mobilden. O yuzden kaybetmeyi goze alamam

  • perfectum  (01.12.17 13:11:35)
aşağı yukarı 20 senedir aynı yere giderdim. son iki üç yıldır iş hayatı falan derken gidemedim o berbere. geçen gün lan gideyim fatih abime dedim tepkisi;

"lan hem saçın yok hem uzatıyorsun"

hiç öyle başka yerlere gittim diye kırılmadı bana. fakat işin ilginci;

şu iki üç yıllık süreçte gittiğim berber gördü geçen gün beni

"hacı.. saçını kestirmişssin."

şu an fark ettim her berber aynı değil evet. neyse özetle ne affetiricen be. git kestir istediğin yerde.
  • kablelvuku  (01.12.17 13:14:21)
Başka yerlere gidiyorsun sana neden kırılıyor ya o ne biçim iş.
En fazla neden bana yaptırmadın memnun kalmadığın şey nedir der kendini düzeltmeye çalışır ki onu bile sormaya hakkı yok.
Takılma böyle şeylere ve hatta ben olsam o tepkisinden sonra bir daha ona gitmezdim.
  • mutekebbir  (01.12.17 13:14:42)
şimdi oraya bir daha gidince ben senin saçını kesmem/yapmam diyecek hali yok ya?
yani esnaf sonuçta, para-çokomel ilişkisi. bu kadar kasmaya gerek yok anlamında dedim.

  • Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir  (01.12.17 13:15:31)
vay arkadaş ya.şu duygusallığı ilişkilerinizde de kullansanız keşke.

  • since1907  (01.12.17 13:25:04)
pasta alin bence

  • kamyonsans  (01.12.17 13:25:15)
baklava +1

  • acckr  (01.12.17 13:26:00)
bir daha asla ondan başkasına gitme. o zaman kırılmaz.

  • pinkpeony  (01.12.17 13:27:18)
kuaförü kıskananlar olmuş.kuru pasta götür çayla güzel olur. x abi geçen mecbur kaldım başka yerde boyattım rezil oldu saçlarım,senden başkası kurtaramaz diye başla söze.dedikodudan büyük motivasyon yok kuaförde :)

  • denef  (01.12.17 13:29:47)
Bir de kuaförle selfie çekip altına övgü dizmeli instagram story paylaşırsanız olur bu iş.
Gıcık oluyorum kuaförlerin şu tribine ya.

  • kobuzchu kiz  (01.12.17 13:36:46)
Kurupasta al bence

  • all girls dream  (01.12.17 14:09:22)
3 saatlik işi tek başına yapıyormuş da, sarı saçta çok muhim bir ilgiymiş de saçını yıkıyormuş da.

sanki hayrına yıkıyor pezemenk. sinirlendim buradan. o 3 saat işe asgari ücret parası almıyor mu acaba? şu ana kadar sizden kazandığı paralarla bir araba alırdı herhalde.

bu kadınlar gerçekten manyak. 10 sene tıp okumuş hayatını kurtaran uzman doktora hıı ne var çeker, berber bozmasına ama benimle çok ilgileniyor yhaaa .s çeker. her yer kuaför doldu. ortalık ayda 1500 lira kuaföre veren kadın doldu.
  • denizgonen  (01.12.17 15:42:10)
kuaför olaya senin sandığın gibi duygusal bakmıyordur bence. O parasının reklamının derdinde. başkasına gitmiş kırıldım değil yani. Zaten çok ahım şahım bir yer olsa bir müşteri gitti diye triplere girmezdi. sen yoksan onlarcası olmalıdır. Yine de affettiricem diyosan Pastadan ziyade Onu övmek, bir yerlerde paylaşmak falan işine yarar +1

  • aquarium  (01.12.17 15:44:41)
Arkadaşlar layıkıyla hallettim affetti işimi de dört dörtlük yaptı rahatladım. Sevgiler sağolun fikirler için :)

  • perfectum  (01.12.17 16:50:32)
@aquarium Ya full zaten ben 3 saat boyunca her aşamayla o ilgilensin diye takıntılıyım. Tüm boyaları çalışanlara pasladı.

  • perfectum  (01.12.17 16:52:27)