[]

Amazon kindle

Merhaba,

Sabah metroda bir arkadaşın elinde gördüm bundan. İngilizce bir şeyler okuyor, okurken bilmediği gelime olduğunda üstüne tıklıyor. İngilizce-ingilizce sözlük pop-up olarak açılıyor. Baya güzel, hoşuma da gitti. Şimdi amazondan bakıyorum farklı kindle modelleri var. Hangisini almalıyım ki bu şekilde sözlüğü olsun, bilmediğim bir kelime olduğunda bakayım, öğreneyim.

Farklı bir markanın da varsa alternatif olarak önerirseniz sevinirim. Çok kaliteli olmasına gerek yok. İngilizce okuma yapayım ve sözlük uygulaması olsa kafidir.

Teşekkürler.

 
Hepsinde var bildiğim kadarıyla. yani bende en ucuz ve eski olan modeli mevcut, onda da var bu özellik. sözlük yükleyebiliyorsunuz.


  • veritaslibertas  (28.11.17 10:27:05 ~ 10:27:13) 
Paperwhite serisi iyi ve İdeal olan sanırım. Amazondan gelmiyor ama Türkiye'ye


  • gozu acik sevisen yahudi  (28.11.17 10:30:21) 
d&r kobo satıyor hemen hemen aynı. gidip bir fiziksel olarak incelemeni tavsiye ederim.


  • eindaclub  (28.11.17 10:34:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.