Kuaför lazere git diyor

Selam bir sorum var sizlere. aslında öyle önemli bir şey değil, can sıkıntısından açtım biraz da duyuruyu. fikirlerinizi merak ettim.

şimdi ben biraz kıllı bir kadınım :/ vücudumun değişik yerlerine ağda yaptırdığım da oluyor. ağda yaptırsam da pek bir azalma göremiyorum maalesef. bu işler için gittiğim iki tane kuaför var. ikisi de bana lazere gitsene rahat edersin filan diyor.

şu an lazere gidecek bir durumum yok. şartları zorlasam da biraz üşeniyorum açıkçası. yeni bir şeye başlamak filan. ağdaya alışmışım ne güzel...

benim şaşırdığım kuaförlerin kendilerine para kaybı sağlatacak bir şey demeleri. yani zor bölgelerde neyse de geçen gün ensemi ve koltuk altımı alan kadın bile bunu dedi. ki bilen bilir bu bölgeler 10 dakikada kolayca alınır. sonuçta ben lazere gitsem o bir müşteri kaybedecek, esnaf mantığına göre biraz garip değil mi?

Yok müşteri kaybetmez. Çünkü ağdacıya giden insanlar lazere ekonomik durumu yetmeyen insanlar. Bunu düşünerek söylememiş olabilir. Ama yine de müşteri kaybedeceğini sanmıyorum.
Ayrıca ben lazere de pek güvenmiyorum. Ağda azaltmıyor maalesef. Bu yüzden jilete geçtim. Ama enseyi jiletle alırsan kötü görünebilir tabi.

  • uyusam iyi olur  (27.11.17 23:53:21)
Şu zamana kadar ağdaya verdiğiniz parayı biriktirseniz lazerle tüyleriniz bitmiş veya azalmıştı. Belki de tamam deseniz anlaşmalı oldukları lazer yapan yer vardır ama özellikle koltukaltı için ağdada sürekli çekilen eziyet değmez. Paket almayın, çıktıkça gidip yaptırın, zamanla azalacak süre uzayacak zaten.

  • mslny  (27.11.17 23:53:31)
Lazere yönlendirdiği müüşteri başına yüzde alıyor da olabilir. Komple lazer paketi en az 1000 lira desen, lazer epilasyon yapan yerler yeni müşteri gönderene %10-15 arası komisyon vermeye razı zaten. Bu bir ihtimal.

İkincisi, sonuçta Türk insanı kıllı zaten. İskandinav değiliz. Birsürü kıllı kadın var. Sana gerçekten samimi bir tavsiyede bulunmuş olabilir. Sen kıllarını yaktırdın diye o kuaför iflas etmeyecek. Ağdaya gelmezsin ama minnet için ombreye gidersin, müşteri paslarsın. Gibi gibi.

Kıll olmak utanılacak bir şey değil, bunu sen istemedin. Çekinme.
  • yirmisantim  (28.11.17 00:01:35)
Benim kuaförüm kendide lazere gidiyor her dakika elinin altında sıcak ağdası ve beş dk da yapabilecek yeteneği varken bir de bu mantıkla bakalım. Kadın kadının halinden anlar lazer ağdadan daha mantıklı

  • hernezıkkımsa  (28.11.17 00:01:54)
Bi müşteri kaybetti diye batmayacak ya kadın. Gayet normal yönlendirmesi.

Yalnız enseni de aldırma bacım. Sarart bari.
  • elorelia  (28.11.17 00:05:47)
kadın haklı. ağdaya verdiğin parayı kenara ayır onunla git. ama ensede varsa ne bileyim yuzde sırtta falan da vardır onlar için iğneli epilasyona gitmelisin. lazer görmez görse de çoğaltıyor galiba.

  • river song  (28.11.17 00:25:34)
Ben samimi olduğunu düşünüyorum. Bana da ağdaya gittiğim zaman lazeri tavsiye etmişlerdi. Bence yakınlarında olan temiz düzgün bir yere git ve fiyatı ve ödeme şartlarını konuş. Dünyanın en rahat şeyi lazer.

  • jazzabel  (28.11.17 00:31:09)
Ben niye ciddi ciddi sonuna kadar okudum bu duyuruyu

  • brad pitt  (28.11.17 01:02:00)
Bana da üst bacak içim önermişti çok kısa ve geç üzüyor diye

  • antik depresan  (28.11.17 01:09:27)
Pislik değilmiş işte. Dürüst esnaf. Bizimkiler "Ay lazer kanser yapıyor sakın gitme." falan diyor.

  • Lim5  (28.11.17 01:38:24)
bu tarz bir probleminiz varsa, yani problem olduğunu düşünüyorsanız, ağdayla uğraşmak yerine lazere gitmek daha faydalı olacaktır. maddi açıdan, zaman açısından vs vs.

  • gebere jackson  (28.11.17 01:40:54)
kuaförler zaten daha çok kaş, manikür vs gibi işlerden para kazanıyorlardır. lazer gibi bir seçenek duruyorken ağda gerçekten zor ve tahammül zorlayıcı bir şey. ömür boyu çekilesi çile değil.

  • vedderbaug  (28.11.17 11:30:12)