ne yapayım?

yaklaşık 3 ay önce eski kız arkadaşım, sarhoşken çok güzel şiir yazdığım bir kızla olan mesajlarımı okudu. (kızdan hoşlanıyodum ama buluşmadık) 10 gün ayrılık döneminin ardından buluşmak istedi, benim de istanbuldan gelen arkadaşımla olan son günüm olduğundan buluşamadım. ertesi gün buluştuğumuzda tesadüfen mesajlarını gördüm, benle buluşmak istediği gün ben reddedince bir başkasıyla yatmış. "çok güzeldi"ler, "herkesle böyle mi sevişiyordun"lar... hepsi bizimkinden çıkan laflar üstelik. yani yaptığından pişman olmamış sonrasında. ben bunları okuduktan sonraki 3 ay boyunca -neredeyse 2 günde bir!- birlikte olamıycağımızı söylememe rağmen ısrarla mesaj atıyor. dün "bir daha yazmayacağım" diyip ertesi gün (en iyi ihtimalle bi hafta sonra) tekrar yazıyor. çok sıkıldım artık. en ufak rüzgarını bile hissetmeye tahammülüm yok. yazdığı mesajlar geri dönmek istemeye yönelik. defalarca, her seferinde de sabırla olmayacağını söyledim. günün her saati manyak gibi takip ediyor stalk hesaplarından. bugün "iyi takip etmeler :)" yazmış ig'den bi kızı takip ettikten hemen sonra. engellemediğim tek yer twitter kaldı. ordan da engellersem kafayı yiyecek hem de çok üzülcek. sevmeyi beklediği bir bölümü ve yaşı 21 olmasına rağmen yeniden girip girmemeye karar veremediği bir üniversite sınavı var.

şunu da söyleyeyim: son olaylardan sonra birkaç kez buluştuk, birliktelik de yaşadık. hepsine de artık sussun diyip gitmiştim. iyice saçma bir hal alınca kestim buluşmaları.

şimdi bu kadar şey yazdım ki, her yerden engellersem vicdan azabı yaşayacağımı biliyorum. vicdanımın sızlaması doğru bir tepki mi olur? öyleyse ne yapayım şu saatten sonra? hem konuşmak istemiyorum hem de iyice sapıttı, konuşulacak gibi değil. attığı her mesaja midem bulanıyor artık

Engelle , konuşma.

Bu tarz konuları okuyunca kendimi çağın gerisinde ve yaşlanmış hissediyorum :/
  • Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir  (27.11.17 00:45:04)
yuh ya nasıl hayatlarınız var öyle bir insan buluşmadığı gün nasıl tak diye sevişmelik adam ayarlar çözemiyorum.sanki bakkala çekirdek alamaya gidiyor.bence sizin eski sevgiliniz sizden daha büyük günahlar çoktan işlemiş.
direk engelleyin hatta gerekirse ortak çevrenize rezil edin anca öyle bırakır kafaya takmış
bu arada yaş kaç merak ettim
  • birdposing  (27.11.17 00:58:50 ~ 00:59:11)
Tekrar okudum inşallah yazdıklarınız gerçek değildir ve nasıl yediler ama diye gülüyorsunuzdur. Üzüldüm adınıza.

  • Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir  (27.11.17 01:07:48)
sen de hatalısın o da. ilişkinizin çivisi çıkmış. ama sana olan kızgınlığının öfkesini başkasıyla yatarak çıkarmaya çalışan bir kadından inan zaten hayır gelmez. bazı kadınlar sevgi eksikliği çektikleri anda bunu doldurmak için cinselliği kullanabilir.

öte yandan kadın-erkek fark etmez güven bir defa kırılır ve asla eskisi gibi olmaz. miden bulanmadan önce kendi hatanı da fark etmelisin.
  • orpheus  (27.11.17 01:15:07 ~ 01:16:43)
Yaş küçük, yürümez. Klasik olacak ama kafanı meşgul et hobilere yönel. Iliskilerinizi de birbirinize saygi duyarak yaşayın. En azından olgun tipler bul.

  • karacigerim vur kadehlere  (27.11.17 01:22:27)
Buluşamadığınız gün inadına başkasıyla sevişen sevgiliye(!) çekilecek vicdan azabı mı?! Eğer yazdığınız gerçekse kız muhtemelen bir daha böyle saf birini bulamam deyip peşinizden koşuyor, ama inanın ki bugün beraber olsanız yarın sizi yine aldatacak, o mesajları görmenize rağmen buluşup birliktelik yaşadığınız için siz ona göre ne yapsa gitmeyecek bir garantisiniz, niye bıraksın ki.

  • mslny  (27.11.17 01:24:30)
ben 95liyim o 96lı

  • isimsiz uye  (27.11.17 01:52:30)
bırak gitsin
engelle bitsin iş

  • red hot chili  (27.11.17 20:29:08)
araya 20 kişi girmiş, o ilişki artık olmaz sanki.

  • pinkpeony  (27.11.17 23:11:15)