[]

google index

yazı yazdıktan saniyeler sonra botlar siteye üşüşüyor, son yazıya giriyorlar dolaşıyorlar. fakat indexlemeden çıkıyorlar. 2 gün sonra indexlenmiş görüyorum. ama 2 gün önce yazıldığı halde indexlenmeyen yazı da var. normal mi bu?
 
google botları diğer botlara göre daha yavaş çalışıyor, gelenlerin google olduğuna emin misin? sitemap'e ekleniyor mu yazı anında. bu büyük bir etken, eğer sitemap'e eklenmiyorsa google kendisi haricen ekliyor sayfanı indexe. onun dışında 2 gün kötü bir süre değil, eğer günce zibilyon organik hit alan bir site değilsen gayet iyi hatta 2 gün :)


  • Tears of Devil  (20.11.17 11:51:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.