[]

pc laptop tavsiyeleri

Merhabalar benim netbookum artık çok yavaşladı.

Ve artık gına getiriyor. Ben adobe programlarını çatır çutur kullanabileceğim kasma donma yapmayan bir alet istiyorum.

İ7 olmasını istiyorum ama marka işlemci geri kalan şeyleri bilmiyorum.

İ7 yı arkadaşım tavsiye etti.

Bütçe max 3k ikinci el uygun olabilir.

 
Az daha zorla:

www.hepsiburada.com

Sana çatır-çutur Adobe programları kullandırır. i7 7700HQ ile arasında %10 civarında fark olur. İkisi de quad core işlemci zaten. SSD ile uçarsın, 1050 ekran kartı ile yardırırsın. Güle güle kullan.
  • madafaka  (14.11.17 22:16:19) 
varolan netbook un ozelliklerini bir yaz
ram + ssd ile de olayın çözülebilir

  • kingcyrax  (15.11.17 16:08:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.