[]

N11'den Aldığım Ürünü Çaldıran Satıcı

Uzun süredir almayı düşündüğüm bir parfümü geçen gün indirim ve kupon fırsatı yakalayarak 130 TL indirim ile satın aldım. Bugün kargoya verilmesi gerekiyordu, ses seda çıkmayınca satıcıya sordum ve ürünü dükkanda çaldırdığını söyledi.

Şimdi bu siparişi iptal edersem indirim ve kupon uçacak. Satıcıya tekrar tedarik edip gönderebilmesi için biraz vakit tanısam, paramın güme gitme ihtimali var mıdır? Yoksa hiç riske girmeyip siparişi iptal edip paramı alayım mı?


 
n11 yönetimi ile görüş.

ben de 3 sene önce sanırım, 11.11 kampanyası ile parfüm aldım ve aldığım parfüm sahte çıktı. evet bildiğin sahte bi paco rabanne invictus yollamışlar.

gittim ekşisözlük'e yazdım, hemen bi mesaj geldi n11 sosyal medya ekibiymiş. sorunu çözdüler. öyle bir şey yap.
  • drystedb efficacious  (14.11.17 22:13:54) 
ben de iç cvz almştım b sanırım değişimde. senin hiç kargoya verlmediği için ödeme alamz zaten . iptal eme bnce

youtu.be

siparişin sayfasında ödeemeyi ertele var. onu yapabilirsin. ben yaptı
  • Cursed Chico  (14.11.17 22:18:11 ~ 22:27:11) 
sanırım n11 paranın transferi için belli bir süre veriyor. o süre bitince eğer sizden ses soluk çıkmazsa paraya satıcının hesabına geçiyorlar. o yüzden dikkatli olmakta fayda var.


  • siyahliadam  (14.11.17 22:18:54) 
ödemeyi ertele yapıp satıcıya alacağı aksiyonu sor. bu şekilde paran satıcıya aktarılmaz. bulamıyorsa da o iptal etsin siparişi. o zaman kuponun yanmıyo hatırladığım kadarıyla. satıcı lölö yaparsa n11'e yaz. onlar da ilgilenir.


  • spirit crusher  (14.11.17 22:31:37) 
İndirimli satmamak için uydurmuş. N11'e yazın ve aynen bunu deyin.


  • diffarentiationation  (14.11.17 22:35:51) 
İndirimi yapan n11 acaba dükkanda 1 adet kaldıda aracısız satarak daha iyi fiyata satmış olabilir. Arada ne fiş nede komisyon var ? 150'ye verse bile double double


  • protrek  (15.11.17 03:14:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.