[]

Dell 7537 açılma sorunu vs. ?

merhaba dostlar, 4 yıl önce aldım bu arkadaşı, şu zamana kadar hiçbir problem yaşamadım ama son birkaç gündür açılma sorunu var.

bazen açılıyor, normal çalışıyor bazen ekran hiç gelmiyor, bazen açılırken oturumu açamadık :( hatası veriyor. kimi zaman da açma tuşuna bastığımda açılmaya çalışıyor ama kapanıp kendini tekrar zorluyor 3 sn aralıklarla.

sorun pilden mi kaynaklıyor acaba? çünkü pil bütünleşik yapıda ve şu an ömrünün son demlerinde, gerçi kabloya bağlı olunca da yaşatıyor bu sorunları bilemedim.

bu arada tüm sürücüler güncel ve çalışır durumda.

teşekkürler

 
makarnacan
güç seçeneklerine gir
pil işaretinin üstünde sağ tıklayarak
kapak kapatıldıgında ne yapılacagini sec e tıkla
o ekranda en üstte su anda kullanılamayan ayarları değiştir var
oradan hızlı baslatmayı aç 'ın tickini kaldır
bir de ssd tavsiye ederim
  • kingcyrax  (15.11.17 16:08:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.