İstanbul İstinye - Maslak civarı spor salonu tavsiyesi

Ankara'da Panora MAC'e gidiyordum ve çok memnundum. İstanbul'a taşındıktan sonra yeni bir spor arayışı içine girdim. Ağırlık egzersizi ve kardiyo amaçlı kullanacağım. Aklıma gelenler; Hillside i̇stinye Park, Orjin Maslak, MACFit 42. Spinning merkezi filan gibi bir şey aramıyorum ama evime çok yakın Urban Riders diye bir yer var kulağıma gelen bir de.

Aslında beklentini her salon sunabilir.. Bence salonları gez, fiyat al. En içine sinene yazıl.

  • lcha  (14.11.17 10:40:17)
Yani sizin de gidip memnun kaldığınız bir yeri önermenizi bekliyorum. Daha önce çokça salon gördüm, hepsinde de aradığım aletler vesaire vardı ama hepsinden memnun kaldım diyemem. Ortamın nezihliği, hijyen, eğitmenler, kalabalıklığı filan gibi birçok etken var. Mesela kalabalık salonları aslında seviyorum muhabbet kurulmasına katalizör olduğu için ama tek bir alet yarım saatte boşalmıyorsa sıkıntı tabii.

  • jack of hearts  (14.11.17 10:57:32)
Sarfit ve Enka’ya da uğrayabilirsin

  • mithrilfender  (14.11.17 11:14:08)
Orijin maslaktaki salonun(gym maslak) koşu bantları çok tırt. Koşmayı planlıyorsanız bilginize.

  • synesthesia  (14.11.17 11:31:46)
Ben hillside’a gidiyorum memnunum, orjindeki mac fit’e arkadaşım gidiyor, çok kalabalık ve havuzu yok diye memnun değil.

  • ekaterina  (14.11.17 12:14:34)
Hillside istinye park guzel ama mayista kapanacak. Uzun uyelik almiyorlar.

  • bartman  (14.11.17 13:45:34)
Kapanıp ne olması planlanıyor? Başka bir spor salonuna mı devredilecek?

  • jack of hearts  (14.11.17 13:55:38)
Ay benim haberim yoktu :D bartman sağolsun arayıp sordum, kapanacakmış ne olacağı da belli değilmiş. Avm’le anlaşamamışlar etiler hillside’a devrolacakmış üyelikler de.

  • ekaterina  (14.11.17 18:07:19)