[]

ingilizce öğrenmek istiyorum

merhaba, ingilizcemi geliştirip profesyonel seviyeye getirmek istiyorum, ancak ingilizce kurslarına güvenmiyorum, özel öğretmen, ya da özel grup olarak katılabileceğim, ücreti beni aşmayan ve ataşehir dolaylarında öneriniz var mı?
 
kurs harici bir önerim var, torrent'ten rosetta stone indirip başlayın. sıfırdan başlıyor hatırladığım kadarıyla atlanabiliyor mu seviyeler bilmiyorum ama bayağı bayağı öğretiyor. ben italyanca için kullanmıştım resmen 3 günde bir dünya şey öğrenmiştim. bu tek başına yeterli olmaz elbet ama çok büyük destek olacaktır.


  • dedi ayca  (13.11.17 02:24:45) 
lyrics finder diye basit bir program var, şarkı sözleri buluyor dinlerken takip edersin, şükela pratik.


  • idris amil zula  (13.11.17 09:45:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.