[]

Viaport Avm’ye giriş

Anadolu Otoyolu’nda indiğimizde Viaport’a nasıl girebiliriz? O tarafta geçiş kapı vs var mı?
 
Yürüyerek gideceksen eğer kurtköy gişeleri geçtikten sonra ilk sapaktan gir (Sabiha Gökçen Hava Limanına doğru) Sapaktan girdikten 150 m sonra park inşaatı göreceksin o inşaat alanının içinden yürünüyor o alanın sonuna geldiğinde minibüs durağı var oradan sağa devam et 200 metre sonra viaport karşına çıkacak.


  • Son Müzakereci  (12.11.17 19:32:46) 
Ek olarak otoyolda indiğinde viaporta giremezsin hem kapı yok hem de 1 2 metrelik tel çit var.


  • Son Müzakereci  (12.11.17 19:34:58) 
İnşaat alanı tehlikeli ıssız bi yer mi peki?


  • soyut park  (12.11.17 19:36:57) 
Tehlikeli değil park inşaatı oradaki sitelerde oturanların gelip geçtiği bir yol.


  • Son Müzakereci  (12.11.17 19:58:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.