[]

dikişe su değmesin mi

pazartesi gecesi küçük bir kaza yaşadım avuç içlerim kesildi. dikiş atıldı. suya değdirmemek zor oluyor ama doktor da el zor iyileşiyor çok dikkat et dedi. bunlara artık su değdirsem sıkıntı olur mu? ıslak mendille silinmekten bıktım. sargıları da açmak istiyorum aslında ama bi yandan da şu iyileşme süreci uzar diye korkuyorum? tehlike geçmiş midir?

bir de o an sağ el orta parmağımı bi yerlere çarpmışım şişti epey 3 gün sonra normale döndü hafiften. röntgen falan çekildi kırık çıkık yok ama ortopediye uğra bi ara dedi doktor. parmağımı kapatıp açarken zorlanıyorum. doku zedelenmesi bu kadar süründürür mü yoksa ben illa gideyim mi ortopediye?


 
5-6 gün olmuş, su değdirebilirsin, yara dudakları birleşmiştir. ortopediye bir görün nolur nolmaz.


  • bass solo take one  (12.11.17 01:12:57) 
El sıkıntı, sürekli kirlenir gerçi ama abartmadığın sürece sorun olacağını sanmıyorum. Şuradan yola çıktım: Cuma ameliyat oldum, doktorum pazar yıkanabilirsin demişti. Yine de bir bilene danışmakta fayda var.


  • gseyrek  (12.11.17 03:11:29) 
dikislerin yumusayip acilma ihtimali var.
biraz daha o sekilde gecir bence

  • bugun hava gunluk gureslik  (12.11.17 18:36:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.